RIGA TourBus

Hop on - Hop off
Kas ir Hop on - Hop off?

Hop On - Hop Off ir braukšanas sistēma, kad no autobusa izkāpt un iekāpt var visas dienas garumā tik reižu, cik ir vēlēšanās. Tāds buss ir ērtākais veids, kā pārvietoties pa Latvijas galvaspilsētu, ja jums ir saspringts ceļojumu grafiks un vēlaties maksimāli izmantot savu laiku vai vienkārši vēlaties izpētīt visu ko pilsēta var piedāvāt. Tā ir autobusa tūre, kurā...

ENG

Skaists, emocionāls un izzinošs brauciens ekskursijas veidā pa Rīgu. Vidēji šī ekskursija aizņem ap 60-70 min. atkarībā no sastrēgumiem ielās.

 Šī Hop on - Hop off sistēma ļauj pilsētu iepazīt daudz labāk, jo izkāpt var jebkuraā vietā, kur autobuss netraucē satiksmei un nepārkāpj noteikumus. Pēc kāda laika, kad būsiet iepazinuši apskates vietas, atkal varat kāpt autobusā un doties tālak bez jaunas biļetes iegādes. 

Izbaudiet to - Rīga ir Fantastiska!

RIGA TourBus

Izbaudiet labākās ērtās apskates ekskursijas pa vienu no aizraujošākajām Eiropas galvaspilsētām. Leciet busā un izpētiet visus apslēptos dārgumus Rīgā ar RIGA TourBusu!
Parastā cena - 25 eiro

pirkt biļeti15% atlaide

Piedāvājam aizraujošu Rīgas apskates ekskursiju
ar 3 līnijām atvērtos (kabrioleti) un slēgtos autobusos (ziemas laikā). Latvijas galvaspilsēta Rīga ir ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas kroņa dārgakmens. Rīgas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Rīga ir lielākā pilsēta Baltijas valstīs.


  Izbaudiet Rīgu ar audio gidu 10 valodās un RIGA TourBusu

Maršruts

Rīgas panorāmas tūre

Ekskursija sastāv no 3 līnijām 

1. Pārdaugava; 2. Centrs un Jūgendstils; 3. Maskavas forštate


1. Vecpilsēta + Pārdaugava (sarkanā līnija)

2. Pilsētas centrs + Jūgendstils (zilā līnija)

3. Centrs + Jūgendstils (rozā līnija)

Sākums: Sv. Pēterbaznīca


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.