Trolly Bus


Iepazīsti pilsētu ar baudu!

RĪGA ir Baltijas Pērle, to atzīst daudzi tūristi no visām pasaules malām. Mēs piedāvājam apskatīt un iepazīt Rīgu ar autobusiem, kur brauciena laikā Jūs redzēsiet skaistākās un ievērojamākās vietas Rīgā Hop on Hop off (iekāp/izkāp) sistēmā.

Tas nozīmē, ka iegādājoties pilnu dienas biļeti, Jūs varat iekāpt un izkāpt no autobusa, maršruta laikā, cik bieži vien vēlaties.

Ekskursija notiek kabrioleta tipa autobusos (lietus vai vēsā laikā jumts tiek aizvērts)

pirkt biļeti15 % atlaide

Viens no tādiem busiem ir Rīgas Leģenda!

Jau vairāk kā 10 gadus Rīgas ielās ripo un Rīgas tūristiem pilsētu izrāda šis  neparastais un unikālais autobuss - vienstāvīgais Kabriolets. Autobuss ir pārbūvēts tādā veidā, ka atgādina retro trolejbusu ar atvērtu jumtu (kam analoga nav visā pasaulē). Dēļ tā, ka buss ir vienstāvīgs un ar atvērto jumtu, tajā ir labi iejusties rīdzinieku dzīvēs, jo šķiet, ka Tu atrodies turpat uz ielas, starp savējiem. Tas dod fantastisku iespēju izbaudīt skaistākās un nozīmīgākās vietas un apkārtnes Rīgā!

Kas tas tāds?
Labs jautājums 👍

Vai Tu zini, ka Rīga bija viena no pirmajām pilsētām pēc otrā pasaules kara, kurā sāka kursēt trolejbusi?

Pārdaugava

Bet. Pamazām Trolejbusi tiek likvidēti, jo sakarā ar elektrības cenu pieaugumu tie kļūst mazāk efektīvi. Katru gadu trolejbusu skaits visā pasaulē samazinās un drīz tie izzudīs pavisam. Rīgā trolejbusi vairs nekursēs jau pēc aptuveni 5-6 gadiem.

Mūsdienās braucošiem Trolejbusiem jau ir maza līdzība ar saviem īstajiem ciltsbrāļiem un tie ir tālu no oriģināla un ir gana garlaicīgi 🥺

Tad lūk. Lai pavisam neaizmirstu šo lielisko braucamo, mēs esam radījuši ko līdzīgu (protams, ka diezgan patālu no oriģināla), bet ar savu stilu un rokrakstu.

Patreiz TrollyBus vizina Rīgas viesus, bet arī vietējie iedzīvotāji ir laipni gaidīti izbraukt ar šo braucamo. Cabrio TrollyBus lieliski noderēs arī kādam svētku pārbraucienam vai kādas privātas vai uzņēmuma ballītes ietvaros. Ceram, ka jums patiks.

Uz tikšanos!✌️

pirkt biļeti15 % atlaide

Izbaudi RĪGU!

Vēl pa Rīgu kursē dažāda veida un izmēra autobusi. Vasarā ar nobīdāmo jumtu (kabrioleti), ziemā apsildāmi busi.

Tiekamies ekskursijā!

NFO: tel: +(371) 2883-4422

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.