Riga Sightseeing Tours

Rīga TourBus

Ekskursija INFO RĪGA

Visjestrākie, košākie un stilīgākie autobusi Rīgas ielās!

Hei, draugi...

Aicinām jūs iepazīt skaisto Rīgu ekskursijas veidā stilīgajos Rīga TourBus autobusos!°

Autobusos ir audio gida stāstījums un komentāri par Rīgu atskaņoti 9-ās valodās. Tas dod iespēju iepazīt mūsu galvaspilsētu latviešu, krievu, angļu, vācu, franču, spāņu, norvēģu, itāļu un somu valodās. Ekskursijas laikā tiek apskatītas nozīmīgākās Rīgas arhitektūras celtnes un pieminekļi. Ekskursantiem ir iespēja uzzināt galvenos notikumus kas saistīti ar Rīgas piedzimšanu, tās vēsturi un attīstību. Tūres laikā mēs izbraucam 3-īs līnijas/rajonus, un katrā no tiem jums radīsies īpašas sajūtas un noskaņas gan par Rīgas vēsturi, gan arhitektūru.

Kad Kabrioleta autobusu jumti ir vaļā, un acis pavērtas uz augšu, tad paveras fantastiski skati, jo Rīga ir Jūgendstila Galvaspilsēta un tādu arhitektūras šedevra kopumu un koncentrāciju kāds ir Rīgas klusajā centrā un Vecpilsētā, nevar piedāvāt neviena cita pasaules pilsēta. Rīgas namu fasādes visskaistāk ir izdekorētas tieši augšējos stāvos.


Ja vēlaties padarītu ekskursiju vēl piesātinātāku, mēs pieaicināsim Misteru X (viesmākslinieku), kā arī ceļojuma laikā noorganizēsim fotosesiju ar atspirdzinošiem dzērieniem, gardām zacenēm un feiniem desertiem.

Ekskursijas ar mūsu košajiem busiem varam sarīkot ne tikai pa Rīgu, bet arī pa citām vietām un tā ir lieliska un neaizmirstama dāvana gan sev, gan savam draugu pulciņam, kā arī darba kolektīvam un saviem ārzemju viesiem vai darījuma partneriem.

Ekskursija ilgst apmēram 1-u stundu un cena ir 15 Eiro, bērniem no 7-14 gadiem 8 eiro, mazuļiem līdz 7-u gadu vecumam par brīvu (max 2).

Ekskursija ir audio ierakstā un tiek atskaņota 9-ās valodās: latviešu, angļu, vācu, somu, spāņu, krievu, norvēģu, franču un itāļu. 

Atpūta, izklaide un svinības. 

Jūsu kolektīva saliedēšanai un komandas gara izveidošanai, mēs piedāvājam organizētas ekskursijas pa Rīgu, Siguldu, Jūrmalu un citām tūristu iecienītām pilsētām, kā arī piedāvājam dažādas aktivitātes – izbrauciens ar kuģīti pa Daugavu, braucienu ar kartingu, izjādes ar zirgiem u.c. Regulāri izstrādājam dažādus speciālos piedāvājums atbilstoši sezonām un dažādām svētku dienām. Mūsu īpašie autobusi padarīs šo svētku programmu īpašu un neaizmirstamu.

Katru svinību, ekskursiju vai īpašo pieprasījumu izskatīsim atsevišķi, tāpēc garantējam, ka sagatavosim piedāvājumu, kas atbildīs tieši Jūsu prasībām. 

     

 . Riga Sightseeing Tours